Ülke :
Şehir :
Otel Adı
 
 
   
   
 
   
 
 
   
 
 
    VİZE İŞLERİ
   
 
 KONSOLOSLUK DİLEKÇE ÖRNEKLERİ>>
 

Şirketin antetli veya kaşeli kağıdına yazılacak, imza yetkilisi tarafından imzalanacaktır. (Şirketin adres, telefon, faks ve varsa e-mail adreslerinin güncel olmasına dikkat ediniz.)

TİCARİ DAVETİYENİZ VARSA: Dilekçe örneği :

................... BAŞKONSOLOSLUĞU

İSTANBUL

 

Şirketimiz ortaklarından (çalışan ise görevini belirterek) .......Ad-Soyad......., ülkenizde yerleşik .....(davet  eden firmanın adı.)...... firmasıyla _ _ / _ _ / _ _ _ _ tarihleri arasında  ticari görüşmeler yapmak üzere ülkenizi ziyaret edecektir. Tarafına gerekli vizenin verilmesini rica eder, kendisinin vize bitiminden önce döneceğini, kaza ve hastalık halinde tüm masraflarının derhal şirketimiz tarafından karşılanacağını garanti ederiz.

İMZA

(İmza yetkilisi tarafından imzalanacak)

Not: Çalışan personelin şirketteki görevini belirtiniz.

FUAR İÇİN MÜRACAAT EDİLECEKSE: Dilekçe örneği :

................... BAŞKONSOLOSLUĞU

İSTANBUL

 

Şirketimiz ortaklarından (çalışan ise görevini belirterek ) ....... Ad-Soyad..... , Ülkenizin .............. şehrinde, ......... tarihleri arasında düzenlenecek olan .......... (Fuar adı yazılacak)......... Fuarını ziyaret edecektir. Tarafına gerekli olan vizenin verilmesini rica eder, vize bitiminden önce döneceğini kaza ve hastalık halinde tüm masraflarının derhal şirketimiz tarafından karşılanacağını garanti ederiz.

 

İMZA

(İmza yetkilisi tarafından imzalanacaktır.)

« Geri 
   
Avrupa Turlar�opyright ⰰ8 Her hakk㡫l� Web tasar쯡> Grimor